eengezinswoning Maria Cherubinastraat 25 Breda

Maria Cherubinastraat 25, 4817 KZ Breda

170 m² Bouwjaar 1996 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Maria Cherubinastraat 25 is een eengezinswoning in Breda, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 145 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
580 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€945.000 tot €1.045.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Maria Cherubinastraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maria Cherubinastraat 25

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Breda

10480 Inwoners
5730 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
5108 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Brabantpark
41% Koopwoningen
4.669 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maria Cherubinastraat 25

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Maria Cherubinastraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Maria Cherubinastraat 25?

De prijsindicatie voor Maria Cherubinastraat 25 ligt rond €945.000 tot €1.045.000. De gemiddelde woningwaarde in Brabantpark is €310.000. Dat komt neer op circa €1.824 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maria Cherubinastraat 25 zich tot de wijk Brabantpark?

Maria Cherubinastraat 25 is een eengezinswoning van 170 m² in de wijk Brabantpark. De buurt telt 5.108 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.669 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maria Cherubinastraat 25?

Maria Cherubinastraat 25 is een eengezinswoning in Brabantpark, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Maria Cherubinastraat 25 vergeleken met de buurt?

Maria Cherubinastraat 25 heeft 170 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Brabantpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maria Cherubinastraat 25 en wat betekent dat?

Maria Cherubinastraat 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maria Cherubinastraat 25?

Maria Cherubinastraat 25 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Brabantpark?

De wijk Brabantpark in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 10.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brabantpark?