Straatbeeld van Lomanskamp 7 in Beuningen

Lomanskamp 7, 7588 SC Beuningen

166 m² Bouwjaar 2001 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Lomanskamp 7 is een twee-onder-een-kapwoning in Beuningen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 380 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
380 m²
Inhoud
554 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lomanskamp 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lomanskamp 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.80 kWh/m²
CO₂-emissie
28.89 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Beuningen kern

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,2 km
Dagelijks

Supermarkt

2,3 km
Gezondheid

Huisarts

2,6 km
Vervoer

Treinstation

8,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,8 km
Gezondheid

Apotheek

2,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8,4 km
Horeca

Restaurant

0,2 km
Horeca

Café

6,7 km
Cultuur

Bibliotheek

2,7 km
Cultuur

Bioscoop

19,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Beuningen kern

Lomanskamp 7 ligt in de buurt Beuningen kern in Beuningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 310 inwoners en 120 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 93% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 472.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,3 km tot een supermarkt, 0,2 km tot een basisschool en 2,6 km tot een huisarts.

310 Inwoners
115 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
120 Woningvoorraad
€472.000 Gem. WOZ-waarde Beuningen kern
93% Koopwoningen
2.509 Inwoners per km²

Locatie van Lomanskamp 7

Vergelijkbare woningen in Beuningen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Beuningen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Lomanskamp 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Lomanskamp 7?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Beuningen kern €472.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lomanskamp 7 zich tot de CBS-buurt Beuningen kern?

Lomanskamp 7 is een twee-onder-een-kapwoning van 166 m² in de CBS-buurt Beuningen kern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 120 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.509 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lomanskamp 7?

Lomanskamp 7 is een twee-onder-een-kapwoning in Beuningen kern, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lomanskamp 7 vergeleken met de buurt?

Lomanskamp 7 heeft 166 m² woonoppervlakte en 554 m³ inhoud. Het perceel is 380 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Beuningen kern €472.000.

Wat is het energielabel van Lomanskamp 7 en wat betekent dat?

Lomanskamp 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-03-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen kern?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Beuningen kern in Beuningen (Overijssel) 310 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €472.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Beuningen kern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Beuningen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een supermarkt, 0,2 km tot een basisschool, 2,6 km tot een huisarts, 8,4 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Beuningen kern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Beuningen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,4 km tot een ziekenhuis, 2,6 km tot een apotheek, 2,6 km tot een kinderdagverblijf, 2,8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Beuningen kern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Beuningen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 6,7 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Lomanskamp 7?

Een woningrapport voor Lomanskamp 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Beuningen kern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Beuningen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars