Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Lomanskamp 11 is een 2-onder-1-kapwoning in Beuningen, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 235 m² en 6 kamers. Het energielabel is A.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
235 m²
Inhoud
670 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Bijzonderheden
Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd
Buitenruimte en parkeren
Buitenruimte
Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Parkeren
Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Garage met carport
Garagecapaciteit
1 auto(s)
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Beuningen kern
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,2 kmDagelijks
Supermarkt
2,3 kmGezondheid
Huisarts
2,6 kmVervoer
Treinstation
8,4 kmVervoer
Snelweg oprit
0,9 kmKinderen
Kinderdagverblijf
2,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
2,8 kmGezondheid
Apotheek
2,6 kmGezondheid
Ziekenhuis
8,4 kmHoreca
Restaurant
0,2 kmHoreca
Café
6,7 kmCultuur
Bibliotheek
2,7 kmCultuur
Bioscoop
19,3 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Beuningen kern
Lomanskamp 11 ligt in de buurt Beuningen kern in Beuningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 310 inwoners en 120 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 93% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 472.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,3 km tot een supermarkt, 0,2 km tot een basisschool en 2,6 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Beuningen.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Lomanskamp 11
Wat is de geschatte woningwaarde van Lomanskamp 11?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Beuningen kern €472.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Lomanskamp 11 zich tot de CBS-buurt Beuningen kern?
Lomanskamp 11 is een 2-onder-1-kapwoning van 158 m² in de CBS-buurt Beuningen kern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 120 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.509 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Lomanskamp 11?
Lomanskamp 11 is een 2-onder-1-kapwoning in Beuningen kern, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hoe groot is Lomanskamp 11 vergeleken met de buurt?
Lomanskamp 11 heeft 158 m² woonoppervlakte en 670 m³ inhoud. Het perceel is 235 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Beuningen kern €472.000.
Wat is het energielabel van Lomanskamp 11 en wat betekent dat?
Lomanskamp 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-07-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Lomanskamp 11?
Lomanskamp 11 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 66 m².
Hoe is de woningmarkt in Beuningen kern?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Beuningen kern in Beuningen (Overijssel) 310 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €472.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Beuningen kern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Beuningen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een supermarkt, 0,2 km tot een basisschool, 2,6 km tot een huisarts, 8,4 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Beuningen kern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Beuningen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,4 km tot een ziekenhuis, 2,6 km tot een apotheek, 2,6 km tot een kinderdagverblijf, 2,8 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Beuningen kern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Beuningen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 6,7 km tot een café.
Wat is de verkoopgeschiedenis van Lomanskamp 11?
Lomanskamp 11 is verkocht in de periode 2017 tot 2021. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Beuningen kern €472.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Wat zit er in een woningrapport voor Lomanskamp 11?
Een woningrapport voor Lomanskamp 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Beuningen kern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Gratis tijdens de pilot
Klaar om te verkopen?
Niet elke makelaar in Beuningen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.