Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 252 m²
- Perceeloppervlakte
- 2040 m²
Verlengde Reekstraat 7 is een woonhuis in Beuningen Gld, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 252 m² en een perceel van 2040 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Verlengde Reekstraat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
6 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
7.6 kmRestaurant
1.7 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
7.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Beuningse Plas is €513.000. Dat komt neer op circa €2.036 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVerlengde Reekstraat 7 is een woonhuis van 252 m² in de wijk Beuningen-Beuningse Plas. De buurt telt 1.043 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.415 inwoners per km².
Verlengde Reekstraat 7 is een woonhuis in Beuningen-Beuningse Plas, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Verlengde Reekstraat 7 heeft 252 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2040 m². In Beuningen-Beuningse Plas ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Verlengde Reekstraat 7 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-11-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Beuningen-Beuningse Plas in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Verlengde Reekstraat 7 in Beuningen-Beuningse Plas bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Verlengde Reekstraat 7: ziekenhuis op 7.6 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 4.5 km.