Streetview Brasemgracht 13 Beuningen Gld

Brasemgracht 13, 6642 EP Beuningen Gld

220 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Brasemgracht 13 is een woonhuis in Beuningen Gld, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 760 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
760 m²
Inhoud
810 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Brasemgracht 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brasemgracht 13

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

2770 Inwoners
1035 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1043 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Beuningse Plas
91% Koopwoningen
3.415 Inwoners per km²

Locatie van Brasemgracht 13

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Brasemgracht 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Brasemgracht 13?

De prijsindicatie voor Brasemgracht 13 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Beuningse Plas is €513.000. Dat komt neer op circa €2.332 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brasemgracht 13 zich tot de wijk Beuningen-Beuningse Plas?

Brasemgracht 13 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Beuningen-Beuningse Plas. De buurt telt 1.043 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brasemgracht 13?

Brasemgracht 13 is een woonhuis in Beuningen-Beuningse Plas, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Brasemgracht 13 vergeleken met de buurt?

Brasemgracht 13 heeft 220 m² woonoppervlakte en 810 m³ inhoud. Het perceel is 760 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Beuningen-Beuningse Plas ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brasemgracht 13 en wat betekent dat?

Brasemgracht 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-09-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brasemgracht 13?

Brasemgracht 13 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Beuningse Plas?

De wijk Beuningen-Beuningse Plas in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Beuningse Plas?

Vanuit Brasemgracht 13 in Beuningen-Beuningse Plas bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 2.5 km.