Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Perceeloppervlakte
- 330 m²
- Inhoud
- 872 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Forelgracht 1 is een woonhuis in Beuningen Gld, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m², een perceel van 330 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Forelgracht 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
6 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
7.6 kmRestaurant
1.7 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
7.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Beuningse Plas is €513.000. Dat komt neer op circa €2.077 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenForelgracht 1 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Beuningen-Beuningse Plas. De buurt telt 1.043 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.415 inwoners per km².
Forelgracht 1 is een woonhuis in Beuningen-Beuningse Plas, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Forelgracht 1 heeft 247 m² woonoppervlakte en 872 m³ inhoud. Het perceel is 330 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Beuningen-Beuningse Plas ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Forelgracht 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-04-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Forelgracht 1 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Beuningen-Beuningse Plas in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Forelgracht 1 in Beuningen-Beuningse Plas bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 2.5 km.