Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 271 m²
Burgemeester van Suchtelenstraat 23 is een woonhuis in Beuningen Gld, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 271 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €545.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Suchtelenstraat 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
5.3 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
8.3 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Buitengebied Noord is €545.000. Dat komt neer op circa €2.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester van Suchtelenstraat 23 is een woonhuis van 271 m² in de wijk Beuningen-Buitengebied Noord. De buurt telt 174 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 106 inwoners per km².
Burgemeester van Suchtelenstraat 23 is een woonhuis in Beuningen-Buitengebied Noord, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Burgemeester van Suchtelenstraat 23 heeft 271 m² woonoppervlakte. In Beuningen-Buitengebied Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €545.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester van Suchtelenstraat 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-04-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.35 kg/jaar.
De wijk Beuningen-Buitengebied Noord in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €545.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Burgemeester van Suchtelenstraat 23 in Beuningen-Buitengebied Noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester van Suchtelenstraat 23: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 5.3 km.