Streetview Oerdonk 15 Beuningen Gld

Oerdonk 15, 6641 LH Beuningen Gld

222 m² Bouwjaar 2002 Label A

Oerdonk 15 is een woonhuis in Beuningen Gld, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m² en een perceel van 897 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
222 m²
Perceeloppervlakte
897 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oerdonk 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oerdonk 15

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

810 Inwoners
380 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
380 Woningvoorraad
€480.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Den Balmerd
69% Koopwoningen
2.206 Inwoners per km²

Locatie van Oerdonk 15

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Oerdonk 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Oerdonk 15?

De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Den Balmerd is €480.000. Dat komt neer op circa €2.162 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oerdonk 15 zich tot de wijk Beuningen-Den Balmerd?

Oerdonk 15 is een woonhuis van 222 m² in de wijk Beuningen-Den Balmerd. De buurt telt 380 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oerdonk 15?

Oerdonk 15 is een woonhuis in Beuningen-Den Balmerd, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oerdonk 15 vergeleken met de buurt?

Oerdonk 15 heeft 222 m² woonoppervlakte. Het perceel is 897 m². In Beuningen-Den Balmerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oerdonk 15 en wat betekent dat?

Oerdonk 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Den Balmerd?

De wijk Beuningen-Den Balmerd in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Den Balmerd?

Vanuit Oerdonk 15 in Beuningen-Den Balmerd bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Beuningen-Den Balmerd?