Streetview de Balmerd 26 Beuningen Gld

de Balmerd 26, 6641 LD Beuningen Gld

249 m² Bouwjaar 1991 8 kamers 6 slaapkamers Label A

de Balmerd 26 is een woonhuis in Beuningen Gld, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m², een perceel van 783 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
249 m²
Perceeloppervlakte
783 m²
Inhoud
1089 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor de Balmerd 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Balmerd 26

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
123.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.7%
CO₂-emissie
25.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

810 Inwoners
380 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
380 Woningvoorraad
€480.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Den Balmerd
69% Koopwoningen
2.206 Inwoners per km²

Locatie van de Balmerd 26

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over de Balmerd 26

Wat is de geschatte woningwaarde van de Balmerd 26?

De prijsindicatie voor de Balmerd 26 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Den Balmerd is €480.000. Dat komt neer op circa €1.928 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Balmerd 26 zich tot de wijk Beuningen-Den Balmerd?

de Balmerd 26 is een woonhuis van 249 m² in de wijk Beuningen-Den Balmerd. De buurt telt 380 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Balmerd 26?

de Balmerd 26 is een woonhuis in Beuningen-Den Balmerd, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is de Balmerd 26 vergeleken met de buurt?

de Balmerd 26 heeft 249 m² woonoppervlakte en 1089 m³ inhoud. Het perceel is 783 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Beuningen-Den Balmerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Balmerd 26 en wat betekent dat?

de Balmerd 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van de Balmerd 26?

de Balmerd 26 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Den Balmerd?

De wijk Beuningen-Den Balmerd in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Den Balmerd?

Vanuit de Balmerd 26 in Beuningen-Den Balmerd bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.