Hoekwoning Harry Banninklaan 78 Berkel en Rodenrijs

Harry Banninklaan 78, 2652 NB Berkel en Rodenrijs

152 m² Bouwjaar 2019 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Harry Banninklaan 78 is een hoekwoning in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 202 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
202 m²
Inhoud
556 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Harry Banninklaan 78

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Harry Banninklaan 78

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.83
CO₂-emissie
3799.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

1425 Inwoners
470 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
391 Woningvoorraad
€593.000 Gem. woningwaarde Gouden Hart
76% Koopwoningen
5.495 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Harry Banninklaan 78

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Harry Banninklaan 78

Wat is de geschatte woningwaarde van Harry Banninklaan 78?

De prijsindicatie voor Harry Banninklaan 78 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Gouden Hart is €593.000. Dat komt neer op circa €3.901 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Harry Banninklaan 78 zich tot de wijk Gouden Hart?

Harry Banninklaan 78 is een hoekwoning van 152 m² in de wijk Gouden Hart. De buurt telt 391 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.495 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Harry Banninklaan 78?

Harry Banninklaan 78 is een hoekwoning in Gouden Hart, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Harry Banninklaan 78 vergeleken met de buurt?

Harry Banninklaan 78 heeft 152 m² woonoppervlakte en 556 m³ inhoud. Het perceel is 202 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Gouden Hart ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Harry Banninklaan 78 en wat betekent dat?

Harry Banninklaan 78 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3799.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Harry Banninklaan 78?

Harry Banninklaan 78 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Gouden Hart?

De wijk Gouden Hart in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gouden Hart?

Vanuit Harry Banninklaan 78 in Gouden Hart bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.