Eengezinswoning, tussenwoning Seth Gaaikemastraat 10 Berkel en Rodenrijs

Seth Gaaikemastraat 10, 2652 NJ Berkel en Rodenrijs

140 m² Bouwjaar 2018 7 kamers 6 slaapkamers Label A+++

Seth Gaaikemastraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 151 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
505 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Seth Gaaikemastraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Seth Gaaikemastraat 10

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
67.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
38.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
43%
CO₂-emissie
7.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

1425 Inwoners
470 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
391 Woningvoorraad
€593.000 Gem. woningwaarde Gouden Hart
76% Koopwoningen
5.495 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Seth Gaaikemastraat 10

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Seth Gaaikemastraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Seth Gaaikemastraat 10?

De prijsindicatie voor Seth Gaaikemastraat 10 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Gouden Hart is €593.000. Dat komt neer op circa €4.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Seth Gaaikemastraat 10 zich tot de wijk Gouden Hart?

Seth Gaaikemastraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 140 m² in de wijk Gouden Hart. De buurt telt 391 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.495 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Seth Gaaikemastraat 10?

Seth Gaaikemastraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Gouden Hart, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Seth Gaaikemastraat 10 vergeleken met de buurt?

Seth Gaaikemastraat 10 heeft 140 m² woonoppervlakte en 505 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Gouden Hart ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Seth Gaaikemastraat 10 en wat betekent dat?

Seth Gaaikemastraat 10 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-08-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Seth Gaaikemastraat 10?

Seth Gaaikemastraat 10 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gouden Hart?

De wijk Gouden Hart in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gouden Hart?

Vanuit Seth Gaaikemastraat 10 in Gouden Hart bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.