Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 515 m²
Munnikenweg 20 is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m² en een perceel van 515 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €680.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Munnikenweg 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
2 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noordeinde is €680.000. Dat komt neer op circa €5.231 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMunnikenweg 20 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Noordeinde. De buurt telt 633 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 202 inwoners per km².
Munnikenweg 20 is een woonhuis in Noordeinde, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Munnikenweg 20 heeft 130 m² woonoppervlakte. Het perceel is 515 m². In Noordeinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €680.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Noordeinde in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €680.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Munnikenweg 20 in Noordeinde bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Munnikenweg 20: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 4 km.
Recreatie nabij Noordeinde: restaurant (2 km), cafe (3.1 km).
Een woningrapport voor Munnikenweg 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noordeinde. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.