Herenhuis, tussenwoning (drive-in woning) Spectrumsingel 169 Zoetermeer

Spectrumsingel 169, 2718 JR Zoetermeer

155 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Spectrumsingel 169 is een herenhuis, tussenwoning (drive-in woning) in Zoetermeer, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 180 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, tussenwoning (drive-in woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
180 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Spectrumsingel 169

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spectrumsingel 169

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
115.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.5%
CO₂-emissie
20.58 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (47.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

12675 Inwoners
5325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
5278 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Rokkeveen-Oost
72% Koopwoningen
6.035 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spectrumsingel 169

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Spectrumsingel 169

Wat is de geschatte woningwaarde van Spectrumsingel 169?

De prijsindicatie voor Spectrumsingel 169 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Rokkeveen-Oost is €397.000. Dat komt neer op circa €2.561 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spectrumsingel 169 zich tot de wijk Rokkeveen-Oost?

Spectrumsingel 169 is een herenhuis, tussenwoning (drive-in woning) van 155 m² in de wijk Rokkeveen-Oost. De buurt telt 5.278 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.035 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spectrumsingel 169?

Spectrumsingel 169 is een herenhuis, tussenwoning (drive-in woning) in Rokkeveen-Oost, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Spectrumsingel 169 vergeleken met de buurt?

Spectrumsingel 169 heeft 155 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 180 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Rokkeveen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spectrumsingel 169 en wat betekent dat?

Spectrumsingel 169 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spectrumsingel 169?

Spectrumsingel 169 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 47 m².

Hoe is de woningmarkt in Rokkeveen-Oost?

De wijk Rokkeveen-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rokkeveen-Oost?