Streetview Munnikenweg 18 Berkel en Rodenrijs

Munnikenweg 18, 2651 LZ Berkel en Rodenrijs

128 m² Bouwjaar 1976

Munnikenweg 18 is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en een perceel van 9355 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €680.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
9355 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Munnikenweg 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

1635 Inwoners
650 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
633 Woningvoorraad
€680.000 Gem. woningwaarde Noordeinde
85% Koopwoningen
202 Inwoners per km²

Locatie van Munnikenweg 18

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Munnikenweg 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Munnikenweg 18?

De prijsindicatie voor Munnikenweg 18 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordeinde is €680.000. Dat komt neer op circa €5.312 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Munnikenweg 18 zich tot de wijk Noordeinde?

Munnikenweg 18 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Noordeinde. De buurt telt 633 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Munnikenweg 18?

Munnikenweg 18 is een woonhuis in Noordeinde, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Munnikenweg 18 vergeleken met de buurt?

Munnikenweg 18 heeft 128 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9355 m². In Noordeinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €680.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Noordeinde?

De wijk Noordeinde in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €680.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordeinde?

Vanuit Munnikenweg 18 in Noordeinde bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noordeinde?

Zorg en onderwijs in de buurt van Munnikenweg 18: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Noordeinde?

Recreatie nabij Noordeinde: restaurant (2 km), cafe (3.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Munnikenweg 18?

De prijsindicatie ligt rond €500.000 tot €600.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Noordeinde is €680.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.