Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1780
- Woonoppervlakte
- 259 m²
- Perceeloppervlakte
- 1680 m²
- Inhoud
- 822 m³
- Kamers
- 6
Kelmonderstraat 50 is een woonhuis in Beek, gebouwd in 1780. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m², een perceel van 1680 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kelmonderstraat 50
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2.3 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
5.2 kmApotheek
2.8 kmZiekenhuis
8.4 kmRestaurant
1 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
9.2 kmDe prijsindicatie voor Kelmonderstraat 50 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Kelmond is €479.000. Dat komt neer op circa €1.849 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKelmonderstraat 50 is een woonhuis van 259 m² in de wijk Kelmond. De buurt telt 61 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 185 inwoners per km².
Kelmonderstraat 50 is een woonhuis in Kelmond, gebouwd in 1780 (246 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kelmonderstraat 50 heeft 259 m² woonoppervlakte en 822 m³ inhoud. Het perceel is 1680 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Kelmond ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kelmonderstraat 50 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.59 kg/jaar.
Kelmonderstraat 50 heeft 6 kamers.
De wijk Kelmond in Beek (Limburg) kenmerkt zich door 145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Kelmonderstraat 50 in Kelmond bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kelmonderstraat 50: ziekenhuis op 8.4 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.2 km.