Woningdetails
- Type
- Woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 290 m²
- Inhoud
- 1330 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
- Indicatie vraagprijs
- €550.000 tot €650.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2017 tot 2020
Kelmonderstraat 53 is een woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning in Beek, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m² en 6 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kelmonderstraat 53
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2.3 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
5.2 kmApotheek
2.8 kmZiekenhuis
8.4 kmRestaurant
1 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
9.2 kmDEEL VAN WOONBOERDERIJ Via de gemeenschappelijke sfeervolle binnenplaats is de eigen voordeur bereikbaar van deze ruime boerderij woning die van…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Kelmonderstraat 53 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Kelmond is €479.000. Dat komt neer op circa €1.652 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKelmonderstraat 53 is een woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning van 290 m² in de wijk Kelmond. De buurt telt 61 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 185 inwoners per km².
Kelmonderstraat 53 is een woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning in Kelmond, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kelmonderstraat 53 heeft 290 m² woonoppervlakte en 1330 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Kelmond ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kelmonderstraat 53 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Kelmonderstraat 53 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Kelmond in Beek (Limburg) kenmerkt zich door 145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Kelmonderstraat 53 in Kelmond bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kelmonderstraat 53: ziekenhuis op 8.4 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.2 km.