Streetview Kleingenhouterstraat 10 Beek

Kleingenhouterstraat 10, 6191 PP Beek

169 m² Bouwjaar 1928 Label G

Kleingenhouterstraat 10 is een woonhuis in Beek, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 1435 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
1435 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kleingenhouterstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleingenhouterstraat 10

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
321.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
526.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
99.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beek

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Beek

170 Inwoners
65 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
68 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde Kleingenhout
79% Koopwoningen
449 Inwoners per km²

Locatie van Kleingenhouterstraat 10

Vergelijkbare woningen in Beek

Veelgestelde vragen over Kleingenhouterstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleingenhouterstraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Kleingenhout is €367.000. Dat komt neer op circa €2.172 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleingenhouterstraat 10 zich tot de wijk Kleingenhout?

Kleingenhouterstraat 10 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Kleingenhout. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 449 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleingenhouterstraat 10?

Kleingenhouterstraat 10 is een woonhuis in Kleingenhout, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kleingenhouterstraat 10 vergeleken met de buurt?

Kleingenhouterstraat 10 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1435 m². In Kleingenhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleingenhouterstraat 10 en wat betekent dat?

Kleingenhouterstraat 10 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-08-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 99.26 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kleingenhout?

De wijk Kleingenhout in Beek (Limburg) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleingenhout?

Vanuit Kleingenhouterstraat 10 in Kleingenhout bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.9 km.