Streetview Briellaerdseweg 30 Barneveld

Briellaerdseweg 30, 3772 TM Barneveld

151 m² Bouwjaar 1912 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Briellaerdseweg 30 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 1205 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €586.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
1205 m²
Inhoud
563 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Briellaerdseweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Briellaerdseweg 30

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
182.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.1%
CO₂-emissie
37.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

15.7 km

Buurtinformatie in Barneveld

2275 Inwoners
760 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
718 Woningvoorraad
€586.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Barneveld
75% Koopwoningen
88 Inwoners per km²

Locatie van Briellaerdseweg 30

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Briellaerdseweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Briellaerdseweg 30?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Barneveld is €586.000. Dat komt neer op circa €3.881 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Briellaerdseweg 30 zich tot de wijk Buitengebied Barneveld?

Briellaerdseweg 30 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Buitengebied Barneveld. De buurt telt 718 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 88 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Briellaerdseweg 30?

Briellaerdseweg 30 is een woonhuis in Buitengebied Barneveld, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Briellaerdseweg 30 vergeleken met de buurt?

Briellaerdseweg 30 heeft 151 m² woonoppervlakte en 563 m³ inhoud. Het perceel is 1205 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Buitengebied Barneveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €586.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Briellaerdseweg 30 en wat betekent dat?

Briellaerdseweg 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Briellaerdseweg 30?

Briellaerdseweg 30 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Barneveld?

De wijk Buitengebied Barneveld in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €586.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Barneveld?