Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Ambon 35 Barneveld

Ambon 35, 3772 ZT Barneveld

130 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Ambon 35 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Barneveld, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 326 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
326 m²
Inhoud
587 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ambon 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ambon 35

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gaskachels
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (142.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

13.2 km

Buurtinformatie in Barneveld

5035 Inwoners
1670 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1648 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde De Burgt
75% Koopwoningen
4.123 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ambon 35

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Ambon 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Ambon 35?

De prijsindicatie voor Ambon 35 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in De Burgt is €418.000. Dat komt neer op circa €3.215 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ambon 35 zich tot de wijk De Burgt?

Ambon 35 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 130 m² in de wijk De Burgt. De buurt telt 1.648 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.123 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ambon 35?

Ambon 35 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in De Burgt, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ambon 35 vergeleken met de buurt?

Ambon 35 heeft 130 m² woonoppervlakte en 587 m³ inhoud. Het perceel is 326 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Burgt ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ambon 35 en wat betekent dat?

Ambon 35 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ambon 35?

Ambon 35 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 142 m².

Hoe is de woningmarkt in De Burgt?

De wijk De Burgt in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 5.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Burgt?

Vanuit Ambon 35 in De Burgt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.