Streetview Dreslanden 2 Assen

Dreslanden 2, 9407 JV Assen

504 m² Bouwjaar 1930 Label C

Dreslanden 2 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 504 m² en een perceel van 2216 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
504 m²
Perceeloppervlakte
2216 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Dreslanden 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dreslanden 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Assen

2215 Inwoners
1065 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1060 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde De Landen/De Akkers
62% Koopwoningen
5.649 Inwoners per km²

Locatie van Dreslanden 2

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Dreslanden 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Dreslanden 2?

De gemiddelde woningwaarde in De Landen/De Akkers is €219.000. Dat komt neer op circa €435 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dreslanden 2 zich tot de wijk De Landen/De Akkers?

Dreslanden 2 is een woonhuis van 504 m² in de wijk De Landen/De Akkers. De buurt telt 1.060 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.649 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dreslanden 2?

Dreslanden 2 is een woonhuis in De Landen/De Akkers, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dreslanden 2 vergeleken met de buurt?

Dreslanden 2 heeft 504 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2216 m². In De Landen/De Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dreslanden 2 en wat betekent dat?

Dreslanden 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.47 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Landen/De Akkers?

De wijk De Landen/De Akkers in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 2.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Landen/De Akkers?

Vanuit Dreslanden 2 in De Landen/De Akkers bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Landen/De Akkers?