Landgoed, vrijstaande woning De Lariks 1 Assen

De Lariks 1, 9406 CH Assen

650 m² Bouwjaar 1915 24 kamers 15 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

De Lariks 1 is een landgoed, vrijstaande woning in Assen, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 650 m², een perceel van 7130 m² en 24 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
650 m²
Perceeloppervlakte
7130 m²
Inhoud
2764 m³
Kamers
24
Slaapkamers
15
Indicatie vraagprijs
€2.835.000 tot €3.085.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan park, aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor De Lariks 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Lariks 1

Garage
Vrijstaande houten garage en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Assen

785 Inwoners
420 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
506 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Landgoed Lariks
55% Koopwoningen
2.365 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Lariks 1

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over De Lariks 1

Wat is de geschatte woningwaarde van De Lariks 1?

De prijsindicatie voor De Lariks 1 ligt rond €2.835.000 tot €3.085.000. De gemiddelde woningwaarde in Landgoed Lariks is €286.000. Dat komt neer op circa €440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Lariks 1 zich tot de wijk Landgoed Lariks?

De Lariks 1 is een landgoed, vrijstaande woning van 650 m² in de wijk Landgoed Lariks. De buurt telt 506 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.365 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Lariks 1?

De Lariks 1 is een landgoed, vrijstaande woning in Landgoed Lariks, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De Lariks 1 vergeleken met de buurt?

De Lariks 1 heeft 650 m² woonoppervlakte en 2764 m³ inhoud. Het perceel is 7130 m². Met 24 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Landgoed Lariks ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Lariks 1 en wat betekent dat?

De Lariks 1 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van De Lariks 1?

De Lariks 1 heeft 24 kamers waarvan 15 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Landgoed Lariks?

De wijk Landgoed Lariks in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landgoed Lariks?

Vanuit De Lariks 1 in Landgoed Lariks bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.