Streetview Hoofdvaartsweg 148 Assen

Hoofdvaartsweg 148, 9406 XE Assen

508 m² Bouwjaar 1932 Label C

Hoofdvaartsweg 148 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 508 m² en een perceel van 1670 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
508 m²
Perceeloppervlakte
1670 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hoofdvaartsweg 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoofdvaartsweg 148

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
190.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.6%
CO₂-emissie
38.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Assen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Assen

550 Inwoners
170 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
173 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Kloosterkade
99% Koopwoningen
5.202 Inwoners per km²

Locatie van Hoofdvaartsweg 148

Vergelijkbare woningen in Assen

Veelgestelde vragen over Hoofdvaartsweg 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoofdvaartsweg 148?

De gemiddelde woningwaarde in Kloosterkade is €417.000. Dat komt neer op circa €821 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoofdvaartsweg 148 zich tot de wijk Kloosterkade?

Hoofdvaartsweg 148 is een woonhuis van 508 m² in de wijk Kloosterkade. De buurt telt 173 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoofdvaartsweg 148?

Hoofdvaartsweg 148 is een woonhuis in Kloosterkade, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoofdvaartsweg 148 vergeleken met de buurt?

Hoofdvaartsweg 148 heeft 508 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1670 m². In Kloosterkade ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoofdvaartsweg 148 en wat betekent dat?

Hoofdvaartsweg 148 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kloosterkade?

De wijk Kloosterkade in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterkade?

Vanuit Hoofdvaartsweg 148 in Kloosterkade bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kloosterkade?