Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 302 m²
Bezembinderstraat 12 is een woonhuis in Assen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 302 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bezembinderstraat 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
1.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
3.9 kmDe prijsindicatie voor Bezembinderstraat 12 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Marsdijk Oost is €351.000. Dat komt neer op circa €1.162 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBezembinderstraat 12 is een woonhuis van 302 m² in de wijk Bedrijventerrein Marsdijk Oost. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 264 inwoners per km².
Bezembinderstraat 12 is een woonhuis in Bedrijventerrein Marsdijk Oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Bezembinderstraat 12 heeft 302 m² woonoppervlakte. In Bedrijventerrein Marsdijk Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bedrijventerrein Marsdijk Oost in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Bezembinderstraat 12 in Bedrijventerrein Marsdijk Oost bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bezembinderstraat 12: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2 km.
Recreatie nabij Bedrijventerrein Marsdijk Oost: restaurant (1.5 km), cafe (0.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €335.000 tot €385.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Marsdijk Oost is €351.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.