Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
Johan de Wittlaan 40 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m² en een perceel van 225 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Johan de Wittlaan 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Arnhemse Broek is €261.000. Dat komt neer op circa €1.273 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohan de Wittlaan 40 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Arnhemse Broek. De buurt telt 1.225 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.347 inwoners per km².
Johan de Wittlaan 40 is een woonhuis in Arnhemse Broek, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Johan de Wittlaan 40 heeft 205 m² woonoppervlakte. Het perceel is 225 m². In Arnhemse Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Johan de Wittlaan 40 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-11-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Arnhemse Broek in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Johan de Wittlaan 40 in Arnhemse Broek bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Johan de Wittlaan 40: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.