Eengezinswoning, tussenwoning Emmastraat 16 Arnhem

Emmastraat 16, 6828 HE Arnhem

140 m² Bouwjaar 1860 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Emmastraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Arnhem, gebouwd in 1860. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1860
Woonoppervlakte
140 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Emmastraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Emmastraat 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.55 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Arnhem

3310 Inwoners
2420 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1585 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Spijkerbuurt
30% Koopwoningen
13.978 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Emmastraat 16

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Emmastraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Emmastraat 16?

De prijsindicatie voor Emmastraat 16 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Spijkerbuurt is €332.000. Dat komt neer op circa €2.371 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Emmastraat 16 zich tot de wijk Spijkerbuurt?

Emmastraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning van 140 m² in de wijk Spijkerbuurt. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.978 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Emmastraat 16?

Emmastraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Spijkerbuurt, gebouwd in 1860 (166 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Emmastraat 16 vergeleken met de buurt?

Emmastraat 16 heeft 140 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Spijkerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Emmastraat 16 en wat betekent dat?

Emmastraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-08-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Emmastraat 16?

Emmastraat 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Spijkerbuurt?

De wijk Spijkerbuurt in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spijkerbuurt?

Vanuit Emmastraat 16 in Spijkerbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.