Dubbel benedenhuis Boulevard Heuvelink 191 Arnhem

Boulevard Heuvelink 191, 6828 KN Arnhem

212 m² Bouwjaar 1902 8 kamers 4 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Boulevard Heuvelink 191 is een dubbel benedenhuis in Arnhem, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m² en 8 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
212 m²
Inhoud
950 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.030.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en leisteen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Boulevard Heuvelink 191

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boulevard Heuvelink 191

Energielabel

Energieklasse
NIET VERPLICHT
Verwarming
Cv-ketel, gashaard, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Monument

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (198.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Arnhem

2045 Inwoners
1435 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1072 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Boulevardwijk
28% Koopwoningen
12.019 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boulevard Heuvelink 191

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Boulevard Heuvelink 191

Wat is de geschatte woningwaarde van Boulevard Heuvelink 191?

De prijsindicatie voor Boulevard Heuvelink 191 ligt rond €930.000 tot €1.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevardwijk is €333.000. Dat komt neer op circa €1.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boulevard Heuvelink 191 zich tot de wijk Boulevardwijk?

Boulevard Heuvelink 191 is een dubbel benedenhuis van 212 m² in de wijk Boulevardwijk. De buurt telt 1.072 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boulevard Heuvelink 191?

Boulevard Heuvelink 191 is een dubbel benedenhuis in Boulevardwijk, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Boulevard Heuvelink 191 vergeleken met de buurt?

Boulevard Heuvelink 191 heeft 212 m² woonoppervlakte en 950 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Boulevardwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boulevard Heuvelink 191 en wat betekent dat?

Boulevard Heuvelink 191 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Boulevard Heuvelink 191?

Boulevard Heuvelink 191 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 198 m².

Hoe is de woningmarkt in Boulevardwijk?

De wijk Boulevardwijk in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevardwijk?

Vanuit Boulevard Heuvelink 191 in Boulevardwijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.