Benedenwoning Emmastraat 41 A Arnhem

Emmastraat 41 A, 6828 HB Arnhem

195 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 2 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Emmastraat 41 A is een benedenwoning in Arnhem, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en 4 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
195 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Emmastraat 41 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Emmastraat 41 A

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Arnhem

3310 Inwoners
2420 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1585 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Spijkerbuurt
30% Koopwoningen
13.978 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Emmastraat 41 A

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Emmastraat 41 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Emmastraat 41 A?

De prijsindicatie voor Emmastraat 41 A ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Spijkerbuurt is €332.000. Dat komt neer op circa €1.703 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Emmastraat 41 A zich tot de wijk Spijkerbuurt?

Emmastraat 41 A is een benedenwoning van 195 m² in de wijk Spijkerbuurt. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.978 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Emmastraat 41 A?

Emmastraat 41 A is een benedenwoning in Spijkerbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Emmastraat 41 A vergeleken met de buurt?

Emmastraat 41 A heeft 195 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Spijkerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Emmastraat 41 A en wat betekent dat?

Emmastraat 41 A heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Emmastraat 41 A?

Emmastraat 41 A heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Spijkerbuurt?

De wijk Spijkerbuurt in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spijkerbuurt?

Vanuit Emmastraat 41 A in Spijkerbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.