Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1902
- Woonoppervlakte
- 239 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
- Kamers
- 10
Kastanjelaan 28 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m², een perceel van 225 m² en 10 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kastanjelaan 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boulevardwijk is €333.000. Dat komt neer op circa €1.393 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKastanjelaan 28 is een woonhuis van 239 m² in de wijk Boulevardwijk. De buurt telt 1.072 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.019 inwoners per km².
Kastanjelaan 28 is een woonhuis in Boulevardwijk, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kastanjelaan 28 heeft 239 m² woonoppervlakte. Het perceel is 225 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Boulevardwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kastanjelaan 28 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kastanjelaan 28 heeft 10 kamers.
De wijk Boulevardwijk in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Kastanjelaan 28 in Boulevardwijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kastanjelaan 28: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.