Tussenwoning Kastanjelaan 45 Arnhem

Kastanjelaan 45, 6828 GJ Arnhem

268 m² Bouwjaar 1902 7 kamers 7 slaapkamers Label E

Kastanjelaan 45 is een tussenwoning in Arnhem, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m², een perceel van 220 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
268 m²
Perceeloppervlakte
220 m²
Inhoud
1202 m³
Kamers
7
Slaapkamers
7
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€955.000 tot €1.055.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Kastanjelaan 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kastanjelaan 45

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
241.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
327.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Arnhem

2045 Inwoners
1435 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1072 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Boulevardwijk
28% Koopwoningen
12.019 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kastanjelaan 45

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Kastanjelaan 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Kastanjelaan 45?

De prijsindicatie voor Kastanjelaan 45 ligt rond €955.000 tot €1.055.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevardwijk is €333.000. Dat komt neer op circa €1.243 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kastanjelaan 45 zich tot de wijk Boulevardwijk?

Kastanjelaan 45 is een tussenwoning van 268 m² in de wijk Boulevardwijk. De buurt telt 1.072 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kastanjelaan 45?

Kastanjelaan 45 is een tussenwoning in Boulevardwijk, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kastanjelaan 45 vergeleken met de buurt?

Kastanjelaan 45 heeft 268 m² woonoppervlakte en 1202 m³ inhoud. Het perceel is 220 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Boulevardwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kastanjelaan 45 en wat betekent dat?

Kastanjelaan 45 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-03-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kastanjelaan 45?

Kastanjelaan 45 heeft 7 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Boulevardwijk?

De wijk Boulevardwijk in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevardwijk?

Vanuit Kastanjelaan 45 in Boulevardwijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.