Villa, vrijstaande woning Rosendaalseweg 491 Arnhem

Rosendaalseweg 491, 6824 KL Arnhem

242 m² Bouwjaar 2020 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Rosendaalseweg 491 is een villa, vrijstaande woning in Arnhem, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m², een perceel van 263 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
242 m²
Perceeloppervlakte
263 m²
Inhoud
885 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.035.000 tot €1.285.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan bosrand, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rosendaalseweg 491

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rosendaalseweg 491

Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

2190 Inwoners
1105 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1105 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Monnikenhuizen
45% Koopwoningen
4.638 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rosendaalseweg 491

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Rosendaalseweg 491

Wat is de geschatte woningwaarde van Rosendaalseweg 491?

De prijsindicatie voor Rosendaalseweg 491 ligt rond €1.035.000 tot €1.285.000. De gemiddelde woningwaarde in Monnikenhuizen is €348.000. Dat komt neer op circa €1.438 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rosendaalseweg 491 zich tot de wijk Monnikenhuizen?

Rosendaalseweg 491 is een villa, vrijstaande woning van 242 m² in de wijk Monnikenhuizen. De buurt telt 1.105 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.638 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rosendaalseweg 491?

Rosendaalseweg 491 is een villa, vrijstaande woning in Monnikenhuizen, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rosendaalseweg 491 vergeleken met de buurt?

Rosendaalseweg 491 heeft 242 m² woonoppervlakte en 885 m³ inhoud. Het perceel is 263 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Monnikenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rosendaalseweg 491 en wat betekent dat?

Rosendaalseweg 491 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rosendaalseweg 491?

Rosendaalseweg 491 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Monnikenhuizen?

De wijk Monnikenhuizen in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Monnikenhuizen?

Vanuit Rosendaalseweg 491 in Monnikenhuizen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.