Vrijstaande woning Rosendaalseweg 495 Arnhem

Rosendaalseweg 495, 6824 KL Arnhem

245 m² Bouwjaar 2020 7 kamers 3 slaapkamers Label A

Rosendaalseweg 495 is een vrijstaande woning in Arnhem, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m², een perceel van 333 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
245 m²
Perceeloppervlakte
333 m²
Inhoud
909 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.105.000 tot €1.355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
at_edge_of_woods, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rosendaalseweg 495

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rosendaalseweg 495

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

2190 Inwoners
1105 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1105 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Monnikenhuizen
45% Koopwoningen
4.638 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rosendaalseweg 495

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Rosendaalseweg 495

Wat is de geschatte woningwaarde van Rosendaalseweg 495?

De prijsindicatie voor Rosendaalseweg 495 ligt rond €1.105.000 tot €1.355.000. De gemiddelde woningwaarde in Monnikenhuizen is €348.000. Dat komt neer op circa €1.420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rosendaalseweg 495 zich tot de wijk Monnikenhuizen?

Rosendaalseweg 495 is een vrijstaande woning van 245 m² in de wijk Monnikenhuizen. De buurt telt 1.105 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.638 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rosendaalseweg 495?

Rosendaalseweg 495 is een vrijstaande woning in Monnikenhuizen, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rosendaalseweg 495 vergeleken met de buurt?

Rosendaalseweg 495 heeft 245 m² woonoppervlakte en 909 m³ inhoud. Het perceel is 333 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Monnikenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rosendaalseweg 495 en wat betekent dat?

Rosendaalseweg 495 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rosendaalseweg 495?

Rosendaalseweg 495 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Monnikenhuizen?

De wijk Monnikenhuizen in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Monnikenhuizen?

Vanuit Rosendaalseweg 495 in Monnikenhuizen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.