Portiekflat (appartement) Treublaan 15 3 Arnhem

Treublaan 15 3, 6823 BR Arnhem

55 m² Bouwjaar 1956 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Treublaan 15 3 is een portiekflat (appartement) in Arnhem, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Treublaan 15 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Treublaan 15 3

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
222.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
310.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.88 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

2190 Inwoners
1105 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1105 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Monnikenhuizen
45% Koopwoningen
4.638 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Treublaan 15 3

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Treublaan 15 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Treublaan 15 3?

De prijsindicatie voor Treublaan 15 3 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Monnikenhuizen is €348.000. Dat komt neer op circa €6.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Treublaan 15 3 zich tot de wijk Monnikenhuizen?

Treublaan 15 3 is een portiekflat (appartement) van 55 m² in de wijk Monnikenhuizen. De buurt telt 1.105 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.638 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Treublaan 15 3?

Treublaan 15 3 is een portiekflat (appartement) in Monnikenhuizen, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Treublaan 15 3 vergeleken met de buurt?

Treublaan 15 3 heeft 55 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Monnikenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Treublaan 15 3 en wat betekent dat?

Treublaan 15 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-09-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Treublaan 15 3?

Treublaan 15 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Monnikenhuizen?

De wijk Monnikenhuizen in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Monnikenhuizen?

Vanuit Treublaan 15 3 in Monnikenhuizen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.