Streetview Verlengde Hoflaan 97 Arnhem

Verlengde Hoflaan 97, 6822 EB Arnhem

95 m² Bouwjaar 1979 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Verlengde Hoflaan 97 is een appartement in Arnhem, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Hoflaan 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Hoflaan 97

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.43
CO₂-emissie
4075.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Arnhem

2225 Inwoners
1350 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1277 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Klarendal-Noord
21% Koopwoningen
11.536 Inwoners per km²

Locatie van Verlengde Hoflaan 97

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Verlengde Hoflaan 97

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Hoflaan 97?

De prijsindicatie voor Verlengde Hoflaan 97 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Klarendal-Noord is €255.000. Dat komt neer op circa €2.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Hoflaan 97 zich tot de wijk Klarendal-Noord?

Verlengde Hoflaan 97 is een appartement van 95 m² in de wijk Klarendal-Noord. De buurt telt 1.277 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.536 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Hoflaan 97?

Verlengde Hoflaan 97 is een appartement in Klarendal-Noord, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Verlengde Hoflaan 97 vergeleken met de buurt?

Verlengde Hoflaan 97 heeft 95 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Klarendal-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Hoflaan 97 en wat betekent dat?

Verlengde Hoflaan 97 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-09-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4075.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlengde Hoflaan 97?

Verlengde Hoflaan 97 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Klarendal-Noord?

De wijk Klarendal-Noord in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klarendal-Noord?

Vanuit Verlengde Hoflaan 97 in Klarendal-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.