Streetview Rosendaalsestraat 192 Arnhem

Rosendaalsestraat 192, 6824 CP Arnhem

77 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Rosendaalsestraat 192 is een appartement in Arnhem, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
77 m²
Inhoud
279 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rosendaalsestraat 192

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rosendaalsestraat 192

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Arnhem

2200 Inwoners
1415 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1317 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Klarendal-Zuid
19% Koopwoningen
13.760 Inwoners per km²

Locatie van Rosendaalsestraat 192

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Rosendaalsestraat 192

Wat is de geschatte woningwaarde van Rosendaalsestraat 192?

De prijsindicatie voor Rosendaalsestraat 192 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Klarendal-Zuid is €236.000. Dat komt neer op circa €3.065 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rosendaalsestraat 192 zich tot de wijk Klarendal-Zuid?

Rosendaalsestraat 192 is een appartement van 77 m² in de wijk Klarendal-Zuid. De buurt telt 1.317 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.760 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rosendaalsestraat 192?

Rosendaalsestraat 192 is een appartement in Klarendal-Zuid, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rosendaalsestraat 192 vergeleken met de buurt?

Rosendaalsestraat 192 heeft 77 m² woonoppervlakte en 279 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Klarendal-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rosendaalsestraat 192 en wat betekent dat?

Rosendaalsestraat 192 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-02-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rosendaalsestraat 192?

Rosendaalsestraat 192 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Klarendal-Zuid?

De wijk Klarendal-Zuid in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klarendal-Zuid?

Vanuit Rosendaalsestraat 192 in Klarendal-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.