Streetview Klaverakker 46 Arnemuiden

Klaverakker 46, 4341 MB Arnemuiden

151 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Klaverakker 46 is een woonhuis in Arnemuiden, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 433 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
433 m²
Inhoud
598 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Klaverakker 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klaverakker 46

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
117.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
279.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnemuiden

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

12 km

Buurtinformatie in Arnemuiden

520 Inwoners
185 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
188 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Brakenburg III
99% Koopwoningen
5.011 Inwoners per km²

Locatie van Klaverakker 46

Vergelijkbare woningen in Arnemuiden

Veelgestelde vragen over Klaverakker 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaverakker 46?

De gemiddelde woningwaarde in Brakenburg III is €352.000. Dat komt neer op circa €2.331 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaverakker 46 zich tot de wijk Brakenburg III?

Klaverakker 46 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Brakenburg III. De buurt telt 188 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaverakker 46?

Klaverakker 46 is een woonhuis in Brakenburg III, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Klaverakker 46 vergeleken met de buurt?

Klaverakker 46 heeft 151 m² woonoppervlakte en 598 m³ inhoud. Het perceel is 433 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Brakenburg III ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klaverakker 46 en wat betekent dat?

Klaverakker 46 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-07-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 56.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klaverakker 46?

Klaverakker 46 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Brakenburg III?

De wijk Brakenburg III in Arnemuiden (Zeeland) kenmerkt zich door 520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brakenburg III?

Vanuit Klaverakker 46 in Brakenburg III bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.