Eengezinswoning, vrijstaande woning Molenweg 81 Arnemuiden

Molenweg 81, 4341 BC Arnemuiden

218 m² Bouwjaar 1957 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Molenweg 81 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Arnemuiden, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m², een perceel van 1165 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €185.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
1165 m²
Inhoud
885 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€695.000 tot €795.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan water en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Molenweg 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenweg 81

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
193.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.4%
CO₂-emissie
44.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Tuin rondom

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Arnemuiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Arnemuiden

1280 Inwoners
600 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
625 Woningvoorraad
€185.000 Gem. woningwaarde Dorp
60% Koopwoningen
4.752 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenweg 81

Vergelijkbare woningen in Arnemuiden

Veelgestelde vragen over Molenweg 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenweg 81?

De prijsindicatie voor Molenweg 81 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp is €185.000. Dat komt neer op circa €849 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenweg 81 zich tot de wijk Dorp?

Molenweg 81 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 218 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 625 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.752 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenweg 81?

Molenweg 81 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Dorp, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Molenweg 81 vergeleken met de buurt?

Molenweg 81 heeft 218 m² woonoppervlakte en 885 m³ inhoud. Het perceel is 1165 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €185.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenweg 81 en wat betekent dat?

Molenweg 81 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenweg 81?

Molenweg 81 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Dorp?

De wijk Dorp in Arnemuiden (Zeeland) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €185.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp?

Vanuit Molenweg 81 in Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molenweg 81: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dorp?

Recreatie nabij Dorp: restaurant (0.3 km), cafe (2.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Molenweg 81?

Molenweg 81 is verkocht in de periode 2025 tot 2028. De prijsindicatie ligt rond €695.000 tot €795.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Dorp is €185.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Molenweg 81?

Een woningrapport voor Molenweg 81 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen