Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 1100 m²
Molenweg 34 is een woonhuis in Arnemuiden, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en een perceel van 1100 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €185.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molenweg 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.1 kmApotheek
4.7 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
4.9 kmBioscoop
11.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dorp is €185.000. Dat komt neer op circa €925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolenweg 34 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 625 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.752 inwoners per km².
Molenweg 34 is een woonhuis in Dorp, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Molenweg 34 heeft 200 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1100 m². In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €185.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Molenweg 34 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-06-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.48 kg/jaar.
De wijk Dorp in Arnemuiden (Zeeland) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €185.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Molenweg 34 in Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molenweg 34: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.1 km.
Recreatie nabij Dorp: restaurant (0.3 km), cafe (2.2 km).