Streetview Molenweg 83 Arnemuiden

Molenweg 83, 4341 BC Arnemuiden

133 m² Bouwjaar 1968 6 kamers 5 slaapkamers Label F

Molenweg 83 is een woonhuis in Arnemuiden, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 685 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €185.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
685 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Molenweg 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenweg 83

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
243.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
353.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnemuiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Arnemuiden

1280 Inwoners
600 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
625 Woningvoorraad
€185.000 Gem. woningwaarde Dorp
60% Koopwoningen
4.752 Inwoners per km²

Locatie van Molenweg 83

Vergelijkbare woningen in Arnemuiden

Veelgestelde vragen over Molenweg 83

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenweg 83?

De gemiddelde woningwaarde in Dorp is €185.000. Dat komt neer op circa €1.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenweg 83 zich tot de wijk Dorp?

Molenweg 83 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 625 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.752 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenweg 83?

Molenweg 83 is een woonhuis in Dorp, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Molenweg 83 vergeleken met de buurt?

Molenweg 83 heeft 133 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Het perceel is 685 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €185.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenweg 83 en wat betekent dat?

Molenweg 83 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-02-25. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenweg 83?

Molenweg 83 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorp?

De wijk Dorp in Arnemuiden (Zeeland) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €185.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp?

Vanuit Molenweg 83 in Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dorp?