Eengezinswoning, geschakelde woning Laan van de Charleston 18 Apeldoorn

Laan van de Charleston 18, 7323 SB Apeldoorn

172 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Laan van de Charleston 18 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Apeldoorn, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 345 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
345 m²
Inhoud
621 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€695.000 tot €795.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Laan van de Charleston 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van de Charleston 18

Tuin
Ja (133.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

6385 Inwoners
2165 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
2164 Woningvoorraad
€487.000 Gem. woningwaarde Zuidbroek - Mozaïek & Rooster
65% Koopwoningen
4.858 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van de Charleston 18

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Laan van de Charleston 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van de Charleston 18?

De prijsindicatie voor Laan van de Charleston 18 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidbroek - Mozaïek & Rooster is €487.000. Dat komt neer op circa €2.831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van de Charleston 18 zich tot de wijk Zuidbroek - Mozaïek & Rooster?

Laan van de Charleston 18 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 172 m² in de wijk Zuidbroek - Mozaïek & Rooster. De buurt telt 2.164 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.858 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van de Charleston 18?

Laan van de Charleston 18 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Zuidbroek - Mozaïek & Rooster, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laan van de Charleston 18 vergeleken met de buurt?

Laan van de Charleston 18 heeft 172 m² woonoppervlakte en 621 m³ inhoud. Het perceel is 345 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Zuidbroek - Mozaïek & Rooster ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van de Charleston 18 en wat betekent dat?

Laan van de Charleston 18 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Laan van de Charleston 18?

Laan van de Charleston 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 133 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuidbroek - Mozaïek & Rooster?

De wijk Zuidbroek - Mozaïek & Rooster in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 6.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidbroek - Mozaïek & Rooster?