Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Laan van de Charleston 23 Apeldoorn

Laan van de Charleston 23, 7323 RT Apeldoorn

189 m² Bouwjaar 2014 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Laan van de Charleston 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 395 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
395 m²
Inhoud
706 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€745.000 tot €845.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Laan van de Charleston 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van de Charleston 23

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (198.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

6385 Inwoners
2165 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
2164 Woningvoorraad
€487.000 Gem. woningwaarde Zuidbroek - Mozaïek & Rooster
65% Koopwoningen
4.858 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van de Charleston 23

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Laan van de Charleston 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van de Charleston 23?

De prijsindicatie voor Laan van de Charleston 23 ligt rond €745.000 tot €845.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidbroek - Mozaïek & Rooster is €487.000. Dat komt neer op circa €2.577 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van de Charleston 23 zich tot de wijk Zuidbroek - Mozaïek & Rooster?

Laan van de Charleston 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 189 m² in de wijk Zuidbroek - Mozaïek & Rooster. De buurt telt 2.164 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.858 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van de Charleston 23?

Laan van de Charleston 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zuidbroek - Mozaïek & Rooster, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laan van de Charleston 23 vergeleken met de buurt?

Laan van de Charleston 23 heeft 189 m² woonoppervlakte en 706 m³ inhoud. Het perceel is 395 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Zuidbroek - Mozaïek & Rooster ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van de Charleston 23 en wat betekent dat?

Laan van de Charleston 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-08-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van de Charleston 23?

Laan van de Charleston 23 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 198 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuidbroek - Mozaïek & Rooster?

De wijk Zuidbroek - Mozaïek & Rooster in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 6.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.