Eengezinswoning, tussenwoning Kersenlaan 46 Apeldoorn

Kersenlaan 46, 7322 SE Apeldoorn

90 m² Bouwjaar 1984 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Kersenlaan 46 is een eengezinswoning, tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 130 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
304 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kersenlaan 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kersenlaan 46

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.31 kg/m²

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2220 Inwoners
1050 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1034 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Zevenhuizen
80% Koopwoningen
5.011 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kersenlaan 46

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Kersenlaan 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Kersenlaan 46?

De prijsindicatie voor Kersenlaan 46 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Zevenhuizen is €403.000. Dat komt neer op circa €4.478 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kersenlaan 46 zich tot de wijk Zevenhuizen?

Kersenlaan 46 is een eengezinswoning, tussenwoning van 90 m² in de wijk Zevenhuizen. De buurt telt 1.034 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kersenlaan 46?

Kersenlaan 46 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zevenhuizen, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kersenlaan 46 vergeleken met de buurt?

Kersenlaan 46 heeft 90 m² woonoppervlakte en 304 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Zevenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kersenlaan 46 en wat betekent dat?

Kersenlaan 46 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-02-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kersenlaan 46?

Kersenlaan 46 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Zevenhuizen?

De wijk Zevenhuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenhuizen?

Vanuit Kersenlaan 46 in Zevenhuizen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3 km.