Tussenwoning Kersenlaan 42 Apeldoorn

Kersenlaan 42, 7322 SE Apeldoorn

92 m² Bouwjaar 1984 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Kersenlaan 42 is een tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 136 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
284 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kersenlaan 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kersenlaan 42

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
110.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2220 Inwoners
1050 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1034 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Zevenhuizen
80% Koopwoningen
5.011 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kersenlaan 42

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Kersenlaan 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Kersenlaan 42?

De prijsindicatie voor Kersenlaan 42 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Zevenhuizen is €403.000. Dat komt neer op circa €4.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kersenlaan 42 zich tot de wijk Zevenhuizen?

Kersenlaan 42 is een tussenwoning van 92 m² in de wijk Zevenhuizen. De buurt telt 1.034 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kersenlaan 42?

Kersenlaan 42 is een tussenwoning in Zevenhuizen, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kersenlaan 42 vergeleken met de buurt?

Kersenlaan 42 heeft 92 m² woonoppervlakte en 284 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Zevenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kersenlaan 42 en wat betekent dat?

Kersenlaan 42 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kersenlaan 42?

Kersenlaan 42 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Zevenhuizen?

De wijk Zevenhuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenhuizen?

Vanuit Kersenlaan 42 in Zevenhuizen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3 km.