Streetview Deventerstraat 51 Apeldoorn

Deventerstraat 51, 7322 JJ Apeldoorn

173 m² Bouwjaar 1936 5 kamers Label B

Deventerstraat 51 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 235 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
235 m²
Inhoud
575 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Deventerstraat 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deventerstraat 51

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
149.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.6%
CO₂-emissie
29.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2220 Inwoners
1050 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1034 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Zevenhuizen
80% Koopwoningen
5.011 Inwoners per km²

Locatie van Deventerstraat 51

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Deventerstraat 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Deventerstraat 51?

De prijsindicatie voor Deventerstraat 51 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Zevenhuizen is €403.000. Dat komt neer op circa €2.329 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deventerstraat 51 zich tot de wijk Zevenhuizen?

Deventerstraat 51 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Zevenhuizen. De buurt telt 1.034 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deventerstraat 51?

Deventerstraat 51 is een woonhuis in Zevenhuizen, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Deventerstraat 51 vergeleken met de buurt?

Deventerstraat 51 heeft 173 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 235 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Zevenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deventerstraat 51 en wat betekent dat?

Deventerstraat 51 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deventerstraat 51?

Deventerstraat 51 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Zevenhuizen?

De wijk Zevenhuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenhuizen?

Vanuit Deventerstraat 51 in Zevenhuizen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3 km.