Hoekwoning Stadskade 198 Apeldoorn

Stadskade 198, 7311 XV Apeldoorn

178 m² Bouwjaar 2019 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Stadskade 198 is een hoekwoning in Apeldoorn, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 130 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Stadskade 198

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadskade 198

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies en Woningborg Garantiecertificaat

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (67.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2045 Inwoners
1110 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1107 Woningvoorraad
€330.000 Gem. woningwaarde De Haven
56% Koopwoningen
6.479 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stadskade 198

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Stadskade 198

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadskade 198?

De prijsindicatie voor Stadskade 198 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in De Haven is €330.000. Dat komt neer op circa €1.854 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadskade 198 zich tot de wijk De Haven?

Stadskade 198 is een hoekwoning van 178 m² in de wijk De Haven. De buurt telt 1.107 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.479 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadskade 198?

Stadskade 198 is een hoekwoning in De Haven, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stadskade 198 vergeleken met de buurt?

Stadskade 198 heeft 178 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In De Haven ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadskade 198 en wat betekent dat?

Stadskade 198 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-06-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stadskade 198?

Stadskade 198 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 67 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Haven?

De wijk De Haven in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Haven?

Vanuit Stadskade 198 in De Haven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.