Streetview Deventerstraat 47 Apeldoorn

Deventerstraat 47, 7322 JJ Apeldoorn

251 m² Bouwjaar 1957 Label A

Deventerstraat 47 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m² en een perceel van 258 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
251 m²
Perceeloppervlakte
258 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Deventerstraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deventerstraat 47

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
139.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17%
CO₂-emissie
27.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2220 Inwoners
1050 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1034 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Zevenhuizen
80% Koopwoningen
5.011 Inwoners per km²

Locatie van Deventerstraat 47

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Deventerstraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Deventerstraat 47?

De gemiddelde woningwaarde in Zevenhuizen is €403.000. Dat komt neer op circa €1.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deventerstraat 47 zich tot de wijk Zevenhuizen?

Deventerstraat 47 is een woonhuis van 251 m² in de wijk Zevenhuizen. De buurt telt 1.034 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deventerstraat 47?

Deventerstraat 47 is een woonhuis in Zevenhuizen, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Deventerstraat 47 vergeleken met de buurt?

Deventerstraat 47 heeft 251 m² woonoppervlakte. Het perceel is 258 m². In Zevenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deventerstraat 47 en wat betekent dat?

Deventerstraat 47 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.19 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zevenhuizen?

De wijk Zevenhuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenhuizen?

Vanuit Deventerstraat 47 in Zevenhuizen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zevenhuizen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Deventerstraat 47: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.