Eengezinswoning, vrijstaande woning Trekweg 12 Apeldoorn

Trekweg 12, 7322 HR Apeldoorn

143 m² Bouwjaar 1929 7 kamers 5 slaapkamers Label G

Trekweg 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 584 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
584 m²
Inhoud
626 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Trekweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Trekweg 12

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
316.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
602.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
111.56 kg/m²

Tuin
Ja (242.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2220 Inwoners
1050 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1034 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Zevenhuizen
80% Koopwoningen
5.011 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Trekweg 12

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Trekweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Trekweg 12?

De prijsindicatie voor Trekweg 12 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Zevenhuizen is €403.000. Dat komt neer op circa €2.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Trekweg 12 zich tot de wijk Zevenhuizen?

Trekweg 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 143 m² in de wijk Zevenhuizen. De buurt telt 1.034 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Trekweg 12?

Trekweg 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zevenhuizen, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Trekweg 12 vergeleken met de buurt?

Trekweg 12 heeft 143 m² woonoppervlakte en 626 m³ inhoud. Het perceel is 584 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Zevenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Trekweg 12 en wat betekent dat?

Trekweg 12 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-05-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 111.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Trekweg 12?

Trekweg 12 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 242 m².

Hoe is de woningmarkt in Zevenhuizen?

De wijk Zevenhuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenhuizen?

Vanuit Trekweg 12 in Zevenhuizen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3 km.