Streetview Pluviusstraat 7 Apeldoorn

Pluviusstraat 7, 7321 EM Apeldoorn

150 m² Bouwjaar 1989 Label C

Pluviusstraat 7 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 252 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
252 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Pluviusstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pluviusstraat 7

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4025 Inwoners
1970 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1739 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Welgelegen
77% Koopwoningen
5.681 Inwoners per km²

Locatie van Pluviusstraat 7

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Pluviusstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Pluviusstraat 7?

De prijsindicatie voor Pluviusstraat 7 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Welgelegen is €402.000. Dat komt neer op circa €2.680 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pluviusstraat 7 zich tot de wijk Welgelegen?

Pluviusstraat 7 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Welgelegen. De buurt telt 1.739 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pluviusstraat 7?

Pluviusstraat 7 is een woonhuis in Welgelegen, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pluviusstraat 7 vergeleken met de buurt?

Pluviusstraat 7 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 252 m². In Welgelegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pluviusstraat 7 en wat betekent dat?

Pluviusstraat 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Welgelegen?

De wijk Welgelegen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welgelegen?

Vanuit Pluviusstraat 7 in Welgelegen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Welgelegen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pluviusstraat 7: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.9 km.