2-onder-1-kapwoning Zutphensestraat 33 A Apeldoorn

Zutphensestraat 33 A, 7321 CH Apeldoorn

128 m² Bouwjaar 1959 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Zutphensestraat 33 A is een 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 362 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
362 m²
Inhoud
437 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Zutphensestraat 33 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zutphensestraat 33 A

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (206.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2205 Inwoners
935 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
921 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Osseveld-West
73% Koopwoningen
4.192 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zutphensestraat 33 A

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Zutphensestraat 33 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Zutphensestraat 33 A?

De prijsindicatie voor Zutphensestraat 33 A ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Osseveld-West is €411.000. Dat komt neer op circa €3.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zutphensestraat 33 A zich tot de wijk Osseveld-West?

Zutphensestraat 33 A is een 2-onder-1-kapwoning van 128 m² in de wijk Osseveld-West. De buurt telt 921 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.192 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zutphensestraat 33 A?

Zutphensestraat 33 A is een 2-onder-1-kapwoning in Osseveld-West, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zutphensestraat 33 A vergeleken met de buurt?

Zutphensestraat 33 A heeft 128 m² woonoppervlakte en 437 m³ inhoud. Het perceel is 362 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Osseveld-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zutphensestraat 33 A en wat betekent dat?

Zutphensestraat 33 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Zutphensestraat 33 A?

Zutphensestraat 33 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 206 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Osseveld-West?

De wijk Osseveld-West in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osseveld-West?

Vanuit Zutphensestraat 33 A in Osseveld-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.