Eengezinswoning, vrijstaande woning Deventerstraat 350 Apeldoorn

Deventerstraat 350, 7321 DD Apeldoorn

119 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Deventerstraat 350 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 341 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
341 m²
Inhoud
377 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Deventerstraat 350

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deventerstraat 350

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
224.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
282.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.8%
CO₂-emissie
50.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2205 Inwoners
935 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
921 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Osseveld-West
73% Koopwoningen
4.192 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Deventerstraat 350

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Deventerstraat 350

Wat is de geschatte woningwaarde van Deventerstraat 350?

De prijsindicatie voor Deventerstraat 350 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Osseveld-West is €411.000. Dat komt neer op circa €3.454 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deventerstraat 350 zich tot de wijk Osseveld-West?

Deventerstraat 350 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 119 m² in de wijk Osseveld-West. De buurt telt 921 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.192 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deventerstraat 350?

Deventerstraat 350 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Osseveld-West, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Deventerstraat 350 vergeleken met de buurt?

Deventerstraat 350 heeft 119 m² woonoppervlakte en 377 m³ inhoud. Het perceel is 341 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Osseveld-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deventerstraat 350 en wat betekent dat?

Deventerstraat 350 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-06-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deventerstraat 350?

Deventerstraat 350 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Osseveld-West?

De wijk Osseveld-West in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osseveld-West?