2-onder-1-kapwoning Dennenkamp 27 Apeldoorn

Dennenkamp 27, 7321 DA Apeldoorn

122 m² Bouwjaar 1933 4 kamers 2 slaapkamers Label F

Dennenkamp 27 is een 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 357 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
357 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Dennenkamp 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dennenkamp 27

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
249.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
335.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.47 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2205 Inwoners
935 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
921 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Osseveld-West
73% Koopwoningen
4.192 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dennenkamp 27

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Dennenkamp 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Dennenkamp 27?

De prijsindicatie voor Dennenkamp 27 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Osseveld-West is €411.000. Dat komt neer op circa €3.369 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dennenkamp 27 zich tot de wijk Osseveld-West?

Dennenkamp 27 is een 2-onder-1-kapwoning van 122 m² in de wijk Osseveld-West. De buurt telt 921 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.192 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dennenkamp 27?

Dennenkamp 27 is een 2-onder-1-kapwoning in Osseveld-West, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dennenkamp 27 vergeleken met de buurt?

Dennenkamp 27 heeft 122 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 357 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Osseveld-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dennenkamp 27 en wat betekent dat?

Dennenkamp 27 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-10-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dennenkamp 27?

Dennenkamp 27 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Osseveld-West?

De wijk Osseveld-West in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osseveld-West?

Vanuit Dennenkamp 27 in Osseveld-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.